Hotel Svratka Mánes

Hotel Mánes se nachází v krásné přírodě Českomoravské Vysočiny v blízkosti památek Unesco s výbornou dopravní dostupností a výhodnou polohou uprostřed ČR. Hotel Mánes je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, oslavy všeho druhu, svatby s obřadem v altánku hotelové zahrady, školení, kongresy, rauty, vše s možností využití společenské i sportovní zábavy včetně zajištění akcí dle nejnáročnějších požadavků.

Ubytování:
Nadstandartní ubytování za nízké ceny včetně snídaně, pobytové slevové balíčky, slevy pro skupiny (možností oddělených lůžek), free internet+WIFI, volný vstup do FITNESS a slevové balíčky do WELLNESS centra (finská sauna+vířivka).

Vybavení pokojů:
Kartové zámky, LCD TV + SAT, telefon+free internet, lednička+minibar, WC+sprchový kout.

Stravování:
Restaurace s celodenním stravováním se zdravou domácí kuchyní bez použití chemických přísad a polotovarů. Speciality, grilování, pravidelné nedělní rauty s neomezenou konzumací.

Služby:
Kongresová místnost pro max. 300 osob při divadelním uspořádání nebo pro max. 120 osob při společné tabuli. K dispozici pódium (7,4 m x 3,7 m, výška 0,8 m), technické vybavení, 2 další školící místnosti (40 + 50 osob). Luxusní ubytování, wellness centrum se saunou, vířivkou, soláriem a fitness (+ masáže).

Občerstvení - caffee break, rauty, bankety, grilování...+ doprovodný program - umělci, teambuilding

Hotel Svratka Mánes - Služba na recepci je 24 hodinHotel Svratka Mánes - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Svratka Mánes - K hotelu přísluší parkovištěHotel Svratka Mánes - disponuje restauracíHotel Svratka Mánes -  je k dispozici připojení na internetHotel Svratka Mánes -  je k dispozici letní terasaHotel Svratka Mánes - disponuje kavárnouHotel Svratka Mánes - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Svratka Mánes - přijímá kreditní karty VISAHotel Svratka Mánes -  stálá diskotéka - tanec - zábavaHotel Svratka Mánes - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Svratka Mánes - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Svratka Mánes - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Svratka Mánes - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Svratka Mánes - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Mánes, Čsl. armády 303
Svratka 59202 Česká Republika
Hotel-Svratka-Manes@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Mánes ubytování Svratka Aktuální počasí mlha

Doporučte tyto stránky: